Yüz Yıllık Mucize nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi il ve ilçede yapıldı? Dizideki Bedri Rahmi Koyu nerededir, hangi şehirde?

Yüz Yıllık Mucize nerede çekildiği merak edildi. Yüz Yıllık Mucize, OGM Pictures imzalı, birinci kısmı 23 Mart 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Hilal Saral’ın üstlendiği, senaryosunu Nuran Cihan Şit’in kaleme aldığı dram tipindeki Türk televizyon dizisi. Pekala, Yüz Yıllık Mucize nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi vilayet ve ilçede yapıldı? Dizideki Bedri Rahmi Koyu nerededir, hangi kentte? İşte detaylar…

YÜZ YILLIK MUCİZE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yüz Yıllık Mucize dizisi genel olarak Muğla ve İstanbul’da çekilmektedir. Dizideki görüntü sahnelerinin birçok Muğla’da geçiyor. Dizide yer alan Bedri Rahmi Koyu Dalaman Muğla’da bulunmaktadır.

YÜZ YILLIK MUCİZE KONUSU NEDİR?

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in yer aldığı Yüz Yıllık Mucize dizisinin birinci fragmanı yayınlandı. Yüz Yıllık Mucize dizisinde yüz yıl boyunca yaşamasına karşın hala genç görünen bir adamın hayatına genç bir bayanın dahil olmasıyla yaşayacakları ele alınacaktır.

YÜZ YILLIK MUCİZE OYUNCU KADROSU

Birkan Sokullu : Ali Tahir

Ebru Şahin : Harika

Zerrin Tekindor : Süreyya

Hümeyra : Neriman

Necip Memili : Turgut

Gözde Seda Altuner : Aysel

Ayşegül Cengiz : Sacide

Yalçın Hafızoğlu : Cem

Laçin Ceylan : Ceylan

Ecem Çalhan : Miray

Merve Parıltı Bengi

Zehra Kelleci

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir