Sağlamtaş Düğün Salonu temel atma töreni gerçekleştirildi


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Sağlamtaş Mahallemize yapılacak olan Sağlamtaş Düğün Salonu’nun temel atma töreni 18 Temmuz 2023 Salı günü saat 11.00’de Sağlamtaş Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Sağlamtaş Düğün Salonu’nun Temel Atma Töreninde; CHP Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun, Nurten Yontar, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar, STK Başkanları, Dernek Başkanları, basın mensupları ve vatandaşlar yer aldı.  

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan programda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler

Daire Başkanı Yüksel Özdağ proje hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Sağlamtaş Mahalle Muhtarı Ramazan Ersoy, mahallesine yapılan yatırımdan dolayı teşekkür eden bir konuşma gerçekleştirdi.

Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner; “Öncelikle dün öğleden sonra başlayan büyük yangında zarar gören Deveci ve Teteköy Mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Yaklaşık 9 senedir Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile beraber Tekirdağ Büyükşehir ve Malkara Belediyesi olarak birçok esere imza attık. Görev süremizin sonuna kadar da bu hizmetler devam edecek. Bugün temelini atacağımız düğün salonu da bu hizmetlerden bir tanesi.

Kalan süremizde de bu hizmetlere devam edeceği inancı ile temelini atacağımız düğün salonunun şimdiden Sağlamtaş Mahallemize ve Malkara’mıza hayırlı olmasını diliyor. Başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak olmak üzere emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yapmış olduğu konuşmasında; “Bir projeyi daha halkımızın hizmetine sunacak olmanın gurur ve mutluluğuyla Malkara ilçemizin Sağlamtaş Mahallesi’nde Sağlamtaş Düğün Salonu’nun temel atma törenini gerçekleştirdik. 

Projemizin halkımıza ve Sağlamtaş Mahallemize hayırlı olmasını diliyor, kısa süre içerisinde tamamlamayı planladığımız tesisimizin mutlulukla taçlanacak birçok organizasyona ev sahipliği yapmasını umuyorum.” diyerek düşüncelerini belirtti.

CHP Tekirdağ Milletvekilleri Nurten Yontar ve İlhami Özcan Aygun gerçekleştirmiş oldukları konuşmalarda Sağlamtaş Düğün Salonu’nun vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.

Konuşmaların ardından Sağlamtaş Mahalle Muhtarı Ramazan Ersoy, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a çiçek takdiminde bulundu.

Edilen duaların ardından Sağlamtaş Düğün Salonunun temel atma töreni gerçekleştirildi.

Temel atma töreninin ardından Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner ve protokol üyeleri, Sağlamtaş Mahallesi’nde hizmet veren tekstil firmasını ziyaret ederek, firma çalışanlarına işlerinde kolaylıklar dilediler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir