Gebze Beylikbağı bölgesinde esnaf turu

KOCAELİ (İGFA) – Cumhur İttifakı Gebze Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz’den Beylikbağı’nda esnaf çeşidi. Seçim çalışmalarına alanda sürat kesmeden devam eden Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Gebze Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz, beraberinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti Gebze İlçe Lideri Recep Kaya, teşkilat mensuplarıyla birlikte Beylikbağı bölgesinde esnaf tipi gerçekleştirdi.

CUMHUR İTTİFAKINA DAYANAK İSTEDİ

Esnafları dükkanlarında ziyarete den Belediye Lider Adayı Büyükgöz ve Milletvekili Yılmaz, iyi işler ve bereketli çıkarlar diledi. Esnafların ve alışveriş yapan vatandaşların taleplerini ve tekliflerini dinleyen, yeni periyoda ait de projeler hakkında bilgi veren Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz; 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimlerinde Cumhur İttifakı’na takviye istedi.

VATANDAŞA VE ESNAFA DAYANAK TEŞEKKÜRÜ

Gebze’nin gelişimine paralel olarak artan muhtaçlıklarını karşılayacak, vatandaşların daha çağdaş ve Türkiye Yüzyılına yakışır bir kentte yaşamalarına imkan sağlayacak tüm fiziki ve toplumsal altyapı güçlendirecek projelerle yeni periyoda hazırlandıklarını vurgulayan Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz, teveccühlerinden ve dayanaklarından dolayı bölge esnafına ve vatandaşlara teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir