Fenomen yarışmacı Aleyna Eroğlu, futbolcu Batuhan Karadeniz’den şiddet gördüğünü iddia etti

Yıllar evvel yayınlanan İşte Benim Tarzım isimli müsabaka programıyla ismini duyuran ve sonrasında Instagram’da içerikler üretmeye başlayan Aleyna Eroğlu, toplumsal medya hesabından peş peşe görüntüler yayınlayarak bir müddettir aşk yaşadığı futbolcu Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiğini tez etti. Gözyaşları içinde yaşadıklarını anlatan ve sevgilisinden daha evvel de tekraren sefer şiddet gördüğünü ileri süren Eroğlu, darp raporu alarak şikayetçi olduğunu da kelamlarına ekledi.

“GÖRDÜĞÜM BİRİNCİ ŞİDDET DEĞİLDİ”

Vücudundaki darp izlerini gösteren Aleyna Eroğlu, gözyaşları içinde çektiği görüntüde şu sözleri kullandı: “Çok nahoş ve iğrenç bir gece geçirdim. Bayana karşı şiddetin her türlüsüne çok karşıyım. Bu benim gördüğüm birinci şiddet değildi. Kaçıncı sefer şiddet gördüğümü sayamadım. Çok berbat bir alakadan çıktım. Düzelir diye bekledim lakin düzelmedi. Uzaklaştırma kararı aldırdım. Darp raporu alarak şikayetçi oldum. Sevgilisini benim konutumun 7 dakika uzaklığında bir yere getirdi. Sen benden çıktın, ben senden ayrıldım. Zira ben daha fazla ruhsal ve bedensel şiddet görmek istemiyordum.”

“PARÇA KESİM 300 BİN TL VERDİM”

“Sana modül kesim 300 bin TL verdim. Annemin kredi kartından laptop aldın, 37 bin TL harcadın. Benim kaybettiğimi zannettiğim altın bilekliğimi sattın. Sana hakkımı haram etsem iki cihanda da iki yakan bir ortaya gelmez. Sen herkesi kazıklayarak gol atıyorsun. Kolumu kapıya sıkıştırdın. Bana bu ruhsal ve bedensel şiddeti yapan kişi Batuhan Karadeniz’dir. Bu gece polisler eşliğinde gittim. Ailemi ve beni küçük düşürecek hareketlerde bulundu. Türk adaletine güveniyorum. Bir beşere güvenmenin bedelini çok ağır ödedim. Korunma kararı da çıkarttırdım. Daha evvel de bir otelde saçlarımdan sürüklediği imgeler mevcut. Ben yalnızca güvendim. Son 2 yılımı hayatımdan silmek istiyorum. Bu işi yargıya taşıyacağım.”

KAPISINA POLİS GELDİ

Futbolcu Batuhan Karadeniz ise Eroğlu’nun şikayeti üzerine konutuna polisler geldi. Eroğlu, Karadeniz’in kapının önünde polisler konuştuğu anları da Instagram hesabından yayınladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir