Aleyna Eroğlu ünlü futbolcudan şiddet gördüğünü belirtti

Aleyna Eroğlu, Instagram hesabından görüntüler yayınlayarak futbolcu Batuhan Karadeniz tarafından darbedildiğini tez etti. Futbolcu tarafından tekraren şiddete maruz kaldığını söyleyen Eroğlu, darp raporu alarak şikayetçi olduğunu belirtti.

Eroğlu paylaşımında şunları söz etti:

“Çok nahoş ve iğrenç bir gece geçirdim. Bayana karşı şiddetin her türlüsüne çok karşıyım. Bu gördüğüm birinci şiddet değil. Kaçıncı kere şiddet gördüğümü sayamadım. Çok makus bir münasebetten çıktım. Düzelir diye bekledim, düzelmedi. Uzaklaştırma kararı aldırdım. Darp raporu alarak şikayetçi de oldum. Bayanı benim konutumun 7 dakika aralığında bir yere getirdi. Sen benden çıktın, ben senden ayrıldım. Zira ben daha fazla ruhsal ve bedensel şiddet görmek istemiyordum.”

“Sana modül parça 300 bin lira para verdim. Annemin kredi kartından laptop aldın, 37 bin lira harcama yaptın. Benim kaybettiğimi zannettiğim altın bilekliğimi sattın. Sana hakkımı haram etsem iki cihanda da iki yakan bir ortaya gelmez. Sen herkesi kazıklayarak gol atıyorsun. Bak kolumu kapıya sıkıştırdın. Bunlar daima senin yapıtın. Bana bu ruhsal ve bedensel şiddeti yapan kişi Batuhan Karadeniz’dir.”

“Bu gece polisler eşliğinde gittim. Ailemi ve beni küçük düşürecek hareketlerde bulundu, kız arkadaşıyla birlikte. Türk adaletine güveniyorum. Bir beşere güvenmenin bedelini çok ağır ödedim. Korunma kararı da çıkarttırdım. Daha evvel de bir otelde saçlarımdan sürüklediği imgeler mevcut. Ben yalnızca güvendim. Güvendiğim için pişman oldum. Son iki yılımı hayatımdan silmek istiyorum. Bu işi yargıya taşıyacağım.”

EVİNE POLİSLER GİTTİ

Eroğlu’nun şikayeti üzerine futbolcunun meskenine polisler gitti. Eroğlu o anları da Instagram hesabından yayınladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir